1. leht 1-st

E-34 tagaõõtsade erinevused

Postitatud: 19.07.2008 22:27 44
Postitas Rain
Nimelt mure selline, et sai ette võetud õõtsa vahetus kuna ratas hoidis ennast viltu all niiet riivas rohkelt silma. Teisel rattal norm. kalle. sai siis ostetud see õõts kasutatud peast aga lähemal uurimisel ja lahti võtmisel(laagri) selgus, et võll, mille küljes on ABS vöö on teistsuguste poldiaukudega kui mu enda oma. Pean silmas poldiauke kuhu kinnitub veovõll. Samas nuudid on samad. Omavahel läksid isegi kokku. Aga nüüd siis probleem selles, et kas saan siis teha nii, et võtan enda vanalt õõtsalt võllid ja panen koos 2,4 td-le mõeldud laagritega selle uue õõtsa külge? Õõtsad ei saa ju omati erinevad olla või kuidas? Pean silmas laagri sisse mahtuvust. Jäi krt mõõtmata need sisemõõdud. Endal autoks siis -91 a. 524 td aga mille oma see uus õõts oli jäi selgusetuks kuna ei osanud arvatagi et need erinevad võiksid olla.

Postitatud: 20.07.2008 01:03 23
Postitas eero
Kui laagrist rääkida, siis on see ühtemoodi M30, M60 mootoriga ja M5 sedaanidel ja kõikidel touringutel. Kõigil ülejäänud sedaanidel teistmoodi. Et sellst võib see erinevus ilmsesti.

Postitatud: 21.07.2008 21:54 24
Postitas Rain
selgus siis selline tõsiasi, et 520, 524, 525 on kõik ühesuguste tagasildadega. Laagri mõõt on sama, erinevus on siis ainult diffris. 530 on juba suurema laagriga. Teadmiseks siis teistele kes uisa-päisa tagaõõtsa ostma kihutavad.

Postitatud: 22.07.2008 22:10 34
Postitas Rain
Ja peituski kurivaim selles õõtsas. sai siis ostetud teine õõts, panin alla ja krt kohe silm puhkas peal. Ilusti sirgu all. Muidugi pisikese kaldega, mis peab ikka olema aga vähemalt on nüüd teise rattaga võrdne kalle.