1. leht 1-st

Väike hinna küsimus :)

Postitatud: 01.12.2007 11:25 13
Postitas jumpsik
Küsimus siis selline, et on praegu pakkuda üks e34 soodsalt, mure on aga selline et tal on all karterikaanes pragu, immitseb õli vaikselt. Mõtlesin ära osta aga enne tahaks nõu et kas nt vana 2.5 se mootori see 125kw-se karteri kaas ei lähe sinna asemele ja kui ei lähe siis palju siuksed osad umbes maksavad nt kusagil romulas või äkki seisab kellelgi kusagil hoovinurgas selline asi.
Äitäh kõigile abipakkujatele ja hea nõuandjatele juba ette ära :)

Postitatud: 01.12.2007 11:52 54
Postitas Indrek_M
Karterikaas on nagu karteripõhi ve?

Postitatud: 01.12.2007 15:05 27
Postitas jumpsik
no jah ikka
ma arvan :)
ei ole eriline autoteadlane aga öeldi et karteripõhjas on pragu.

Re: Väike hinna küsimus :)

Postitatud: 01.12.2007 15:10 19
Postitas Indrek_M
jumpsik kirjutas:tahaks nõu et kas nt vana 2.5 se mootori see 125kw-se karteri kaas ei lähe sinna asemele
Mille asemele? Mis auto sul on üldse?
Üldiselt on karteripõhju ikka lammaritest saada ja mõnedsajad kroonid tuleb ikka ohverdada.

Postitatud: 01.12.2007 15:20 20
Postitas jumpsik
tegemist on 2.0 automaat
a kas selle vahetamine on väga suur porno või saab ka mõni vähem vilunud tegelane sellega hakkama
a ja siuke asi ka et kuidas nende automaatkastidega on et mida peab vaatama või kuidas saada aru umbes mis korras kast on???

Postitatud: 01.12.2007 15:21 29
Postitas Leho
jumpsik kirjutas:tegemist on 2.0 automaat
a kas selle vahetamine on väga suur porno või saab ka mõni vähem vilunud tegelane sellega hakkama
a ja siuke asi ka et kuidas nende automaatkastidega on et mida peab vaatama või kuidas saada aru umbes mis korras kast on???
www.carmasters.ee vahetab sul selle mõistliku summa eest ära.

Postitatud: 02.12.2007 18:51 04
Postitas jumpsik
aitäh vastuste eest aga kahjuks otsustas omanik et ta ikka ei müü seda :( aga vähemalt sain ma jälle natuke midagi mida kõrvadevahele ammutada :) ;)