Tuvastatud reklaamiblokeerija: Meie veebis on võimalik kuvada külastajatele veebireklaamid. Palun kaaluge oma reklaamide blokeerija keelamist meie veebisaidil.
lugu siis selline et kui sõidan kuni 90km h siis kõik nagu korras, aga niikui 100 sees hakkab jubedalt vibreerima auto ja kui natuke yle 110 lasta jääb jälle väiksemaks. ei saa nagu kuidag aru milles võib asi olla. äkki keegi oskab nõu anda milles võib viga olla
Ilmselt rattad tasakaalust väljas. Kas mõni tasakaalustus kadunud või veljed seest pori täis. Endal iga paari kuu tagant sama jama, kuna sõidan tihti kruusateid. Eriti hästi korjavad tagarattad, seega nyhingi nende velgi muudkui seestpoolt terasharjaga (ainuke jama, et rattad tuleb alt kiskuda, ilma ei pääse ligi )