1. leht 1-st

Probleem E60 kliimaga

Postitatud: 23.05.2015 12:13 00
Postitas vare271
Mure siis selline, et kliima ei puhu piisavalt külma.Eelmisel aastal külmetasid autos, kuid praegu peab kõike põhjas hoidma, et olla saaks.Kliima süsteemil said surved kontrollitud ja lisatud ka puudu olev freoon.Kliima täitja arvas, et kuskil mingi andur paneb segast.INPA ühtegi viga ei näita, kuid mõned näidud siiski segased.Keegi oskab aidata?

Pilt

Re: Probleem E60 kliimaga

Postitatud: 23.05.2015 12:52 09
Postitas ttsys
See pilt pole abiline aga jah, puhas diagnostika teema. Vaja on välja selgitada, kas viga tootlikuse puudumises või süsteemi vales töös/automaatika puudulikus ala-üle käivitustes. See on kliima remontijatele üldiselt standard olukord ja kogenud pead leiavad vea allika reeglina üsna kiiresti. Kui ise tahad asja põrgatada siis tootlikuse esmane kontroll on näiteks pumba 100% manipuleeritud aktiveerimine. Kui selline manipuleering paneb hoogsalt külma tootma siis edasi WDS lahti ja näpuga järge ajama, millest sõltub pumba töö.

Re: Probleem E60 kliimaga

Postitatud: 18.09.2015 22:39 02
Postitas vare271
See saaga sai ka mitu kuud tagasi lahenduse.Nimelt üks tarkpea oli IDrive menüüst pannud kõik temperatuurid warm-i peale.