Tuvastatud reklaamiblokeerija: Meie veebis on võimalik kuvada külastajatele veebireklaamid. Palun kaaluge oma reklaamide blokeerija keelamist meie veebisaidil.
Käivitasin talvel juhtmetega kuna aku oli vilets, peale mida lõi läbisõidu asemele PPPPPP. Sõidu ajal hakkab lisaks tööle ka signaal mis annab tavaliselt märku siis kui oled unustanud tuled põlema, lisaks ei tööta siis ka bensiini - ja dermomeetri näidik. Vahetasin AKU, algul oli kõik korras, näidikud töötasid, kuid kui pikemaks seisma jäi kordus kõik. Võtan mõneks minutiks aku juhtme maha ja kui peale panen on jälle korras. Samas mõjub teinekord süüte sisse välja keeramisest, et oleks kõik korras. Milles viga, Kas saaks ise hakkama, kui ei siis kus ja kui kulukaks võib asi minna?
Mul oli samasugune probleem siin... isegi otsingust peaks selle üles leidma... aga lahendust vist antud teemas ei ole.. priitv8 lubas mingi aeg otsida selleteemalist materjali, aga kuna mul asi lahenes teistmoodi UM'i kaudu, vajus teema unustusehõlma.