Niisiis kui on käinud keegi seda aparaati katsumas
 siis võiks, oma tundeid jägada
 siis võiks, oma tundeid jägada  või mis piltide järgi arvata? minu arust kena/korralik ju...
 või mis piltide järgi arvata? minu arust kena/korralik ju... siis võiks, oma tundeid jägada
 siis võiks, oma tundeid jägada  või mis piltide järgi arvata? minu arust kena/korralik ju...
 või mis piltide järgi arvata? minu arust kena/korralik ju...Auto kohta võid ajalugu uurida kasutajate dts13 ja ripspeed käest. Siin ka auto kohta teemad:Rain530 kirjutas:Eks endised omanikud oskavad paremini pajatada sellest autost.
Sama siin!..mina uuriks pigem seda isendit: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.htmlMargus_ kirjutas: Mina otsiksin mingi muu isendi sinu asemel.
See on tõesti kabedam ja just need lisad ja asjad mida tõesti tahtsin. On sel olemas samuti kont? ei osanud kusagilt välja lugeda. Konditsioneerist tunnen tõsiselt puudust. Ja oskab keegi selle auto kohta midagi rääkida kah? Ehk siin foorumis selle isendi kohta juttu kusagil? Ette tänades Kermo!Sama siin!..mina uuriks pigem seda isendit: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
pildilt näha et kliima on.mccar kirjutas:See on tõesti kabedam ja just need lisad ja asjad mida tõesti tahtsin. On sel olemas samuti kont? ei osanud kusagilt välja lugeda. Konditsioneerist tunnen tõsiselt puudust. Ja oskab keegi selle auto kohta midagi rääkida kah? Ehk siin foorumis selle isendi kohta juttu kusagil? Ette tänades Kermo!Sama siin!..mina uuriks pigem seda isendit: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
 arvan et auto ei ole niisuguses olukorras nagu sinul oli........auto24 kuulutuses kirjutatud et vahetatud palju varuosaid......arvan et need varuosad vahetasid sina siis
 arvan et auto ei ole niisuguses olukorras nagu sinul oli........auto24 kuulutuses kirjutatud et vahetatud palju varuosaid......arvan et need varuosad vahetasid sina siis  no see on nii oelda lilled........mina muusin oma e32.......minul ta oli niisugune:
 no see on nii oelda lilled........mina muusin oma e32.......minul ta oli niisugune: