e36 325 siduri probleem
Postitatud: 17.07.2004 12:19 19
Kas on võimalik, et kui mootoriõli peaaegu üldse enam mootoris pole hakkab
sidur libisema?
sidur libisema?
Õnneks ei jooksnud, huvitaval kombel õlituli kustus ilusti ära ja puha, (e30-el on vähemalt laes õli taseme kontrolllamp), aga kahtlusi äratas vali klapiklõbin, tõmbasin varda välja mitte midagi ei näidanud, 3 liitrit läks sisse, siis oli varda näit poole peal. Klõbin oli ka kohe kadunud. Ennem seda täheldasin ka siduri libisemist. Olen vist rontide autode otsa sattunud, kasutuses olnud 5-est bmw-st 4 on ka õli rüübanud. Jaapanlastega pole kapoti alla eriti asja olnud, peale akna pesuvee valamise.priitv8 kirjutas:tegelt hakkabki, kohe peale seda, kui mootor on kokku jooksnud.
Ja ikkagi eelistad BMW-d jaapanlaselealbert kirjutas:Õnneks ei jooksnud, huvitaval kombel õlituli kustus ilusti ära ja puha, (e30-el on vähemalt laes õli taseme kontrolllamp), aga kahtlusi äratas vali klapiklõbin, tõmbasin varda välja mitte midagi ei näidanud, 3 liitrit läks sisse, siis oli varda näit poole peal. Klõbin oli ka kohe kadunud. Ennem seda täheldasin ka siduri libisemist. Olen vist rontide autode otsa sattunud, kasutuses olnud 5-est bmw-st 4 on ka õli rüübanud. Jaapanlastega pole kapoti alla eriti asja olnud, peale akna pesuvee valamise.priitv8 kirjutas:tegelt hakkabki, kohe peale seda, kui mootor on kokku jooksnud.
Ei ole veel sobiva jaapanlase rooli sattunud.acid kirjutas:Ja ikkagi eelistad BMW-d jaapanlaselealbert kirjutas:Õnneks ei jooksnud, huvitaval kombel õlituli kustus ilusti ära ja puha, (e30-el on vähemalt laes õli taseme kontrolllamp), aga kahtlusi äratas vali klapiklõbin, tõmbasin varda välja mitte midagi ei näidanud, 3 liitrit läks sisse, siis oli varda näit poole peal. Klõbin oli ka kohe kadunud. Ennem seda täheldasin ka siduri libisemist. Olen vist rontide autode otsa sattunud, kasutuses olnud 5-est bmw-st 4 on ka õli rüübanud. Jaapanlastega pole kapoti alla eriti asja olnud, peale akna pesuvee valamise.priitv8 kirjutas:tegelt hakkabki, kohe peale seda, kui mootor on kokku jooksnud.