1. leht 1-st
E39 TDS-ile Omega TD pihusti(juhtmega)
Postitatud: 04.04.2006 14:14 04
Postitas diislimees
Nimelt laseb läbi 96a 2.5 TDS-il(105kw) pihusti mis on juhtmega. Kas ma võin selle asendada omega pihustiga...mootorid on neil ju samad või võin asemele keerata juhtmeta pihusti? Segane aga loodan,et saate aru;)
Postitatud: 05.04.2006 18:51 52
Postitas 325diisel
kust kohast pihusti lekib
Postitatud: 05.04.2006 19:01 01
Postitas Maiks
Endal sain pihusti pidama kui koputasin välja kaks tihvti, mis hoiavad plastikut vastu pihustit. Siis tuli see plastik ära ja sealt seest puhastasin välja vana tihendusaine(vist mingi hermeetik), mis oli muutunu tükiliseks. Kuivatasin ja puhastasin pinnad ja pani uuesti hermeetikut täis ja plastiku peale ja tihvtid tagasi. Ja peale seda enam ei tilgu sealt midagi. Sealt pääseb ka õhk süsteemi tagasi kui kütet tilgub.
Postitatud: 06.04.2006 14:10 38
Postitas diislimees
Vot ma ei teagi veel kust tilgub...ootan remonti...endal pole vahendeid millega pihustit maha kruvida. Aga teen eeluurimist et kui peaks asi viima vahetuseni.
Postitatud: 06.04.2006 20:27 04
Postitas Maiks
Ega see anduriga pihusti nagu mujalt ei hakkagi tilkuma kui anduri vahelt.
Re: E39 TDS-ile Omega TD pihusti(juhtmega)
Postitatud: 08.04.2006 12:24 03
Postitas Pirx
diislimees kirjutas:Nimelt laseb läbi 96a 2.5 TDS-il(105kw) pihusti mis on juhtmega. Kas ma võin selle asendada omega pihustiga...mootorid on neil ju samad või võin asemele keerata juhtmeta pihusti? Segane aga loodan,et saate aru;)
ÄRA SA JUMALA EEST SEDA TEE, ET PANED OMAGA PIHUSTI.MA TEAN MILLEST MA RÄÄGIN.Ma olen selle kõik läbi teinud.Kaks kuud n...sin ajusid, aga pihustit pidama ei saanud. Omega omal on erinevad surved ja pistik ka ei sobi.Pihusti võib terve olla, ma mõtlen omega oma, aga läbi hakkab laskma ikkagi.Kui ma sellest lõpuks aru sain ja originaalpihusti (UM 3500, lammutus 1500 eeku) peale panin, siis töötas mootor paremini ja küttekulu vähenes märgatavalt.Soovitan soojalt, pane BMW oma ja remontimisse ma ei usu.
Postitatud: 08.04.2006 17:47 46
Postitas Maiks
Aga ma igatahes proovisin enne kui 3000 välja käima hakkasin ja sain asja sellest pihustist. Nii et raha nagu maast leitud ja võib mõne muu asja peale investeerida. Ja kes ütleb, et romula oma samamoodi jooksma ei hakka

Postitatud: 08.04.2006 22:04 23
Postitas Pirx
M.P kirjutas:Aga ma igatahes proovisin enne kui 3000 välja käima hakkasin ja sain asja sellest pihustist. Nii et raha nagu maast leitud ja võib mõne muu asja peale investeerida. Ja kes ütleb, et romula oma samamoodi jooksma ei hakka

Sul on õigus.Kui on võimalus pihusti ise tervelt maha keerata ja ära remontida-miks ka mitte.Mina sellega hakkama ei saanud ning pidin rahakotti kergendama- 3500 eeku, kui täpne olla.
Postitatud: 10.04.2006 15:52 22
Postitas diislimees
Probleem lahendatud!!!
Karla autos tehti korda...see juhtmega pihusti ja loodetavasti jääb nüüd pidama. 3000 ei pidanki välja käima
